Par akmeni un mani

Mēs visi esam cilvēciskas būtnes, kurām ik pa laikam nepieciešama tā īpašā sajūta, kad tu saplūsti ar kaut ko, kas ir varenāks, spēcīgāks un dziļāks. To var panākt, meditējot sev tīkamā vietā. Man un daudziem citiem šī vieta ir Aizkraukles pagastā pie Meļķitāru Muldakmens.

Jums var šķist, kas tur liels - tas taču ir parasts akmens! Jā, liels, pat milzīgs Latvijas apmēriem, taču šī vieta ietver sevī varenu spēku, kur man izdodas sajust pasaules elpu. Apkārt plaši lauki, klusums, miers, daba, visuma sajūta un es. Droši vien tāpēc šo akmeni par kulta vietu bija izvēlējušies mūsu senči.

Pie Meļķitāru Muldakmens esmu piedzīvojusi atklāsmes. Šeit esmu svinējusi dažus no saviem svarīgākajiem dzīves svētkiem, kuru atmiņas mani turpina sildīt un spēcināt arī daudzus gadus pēc tam. Katram tas droši vien būs individuāli, taču man ir sajūta, ka mani ar šo akmeni saista kaut kāda mistiska saite. Es pie tā gribu atgriezties vēl un vēl, un gribu, lai šis spēks paliek gan manī, gan ieplūst arī citos.

Šobrīd par Meļķitāru Muldas akmeni informācija ir izkaisīta visdažādākajās vietās. Gribu, lai tā pulcējas šeit. Lai šī lapa kļūst par sava veida akmens varas izpausmi un kulta vietu interneta plašajā tīmeklī.

Mani sauc Zanda. Blogu neveidošu es viena. Aicinu tā veidošanā iesaistīties arī citus, kuriem tas ir svarīgi.Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .